شرایط استفاده از مطالب

حق کپی رایت

«در مسیح باش» از بازنشر محتوای خود در دیگر وب سایت‌ها، متون الکترونیکی، چاپی و یا مقالات پژوهشی به شدت استقبال می‌نماید؛ زیرا این امر را خدمتی ارزنده به تمامی ایمانداران به خداوندمان عیسی مسیح می‌داند.

اما با توجه به اینکه تمامی محتواها به صورت اختصاصی تهیه، تدوین و یا ترجمه می‌شوند، برادران و خواهران خادم در اجتماع «در مسیح باش» برای تمامی محتواها از سرمایه‌ی زمانی و مالی خود هزینه می‌نمایند، این انتظار را دارند تا در صورت بازنشر هر یک از محتواهای «در مسیح باش»، به طور کامل رعایت حقوق کپی رایت صورت پذیرد.

از این رو جهت شفاف سازی حق کپی رایت محتواهای «در مسیح باش» برای عزیزانی که قصد استفاده و یا بازنشر آن‌ها را دارند، در این بخش توضیحات مختصری را عرض خواهیم نمود.

حق کپی رایت

همه‌ی محتواهای موجود در وب سایت «در مسیح باش» ( متن ، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و … )، جزئی از دارایی «در مسیح باش» محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر آن‌ها در انحصار «در مسیح باش» است و هرگونه استفاده بر خلاف شرایط و قوانین مربوط به کپی رایت، مورد رضایت نمی‌باشد.

همانطور که پیشتر نیز اشاره گردید، تمامی عزیزان می ‌توانند به راحتی و بدون هیچ‌گونه محدودیتی از محتواهای موجود در «در مسیح باش» استفاده و یا نسبت به بازنشر آن اقدام نمایند؛ اما این امر و با توجه به بستری که قرار است محتواها در آن بازنشر یابند، نیازمند رعایت برخی نکات است که مبادا در حقوق کپی رایت «در مسیح باش» خدشه‌ای وارد گردد.

در ادامه و به صورت مختصر اشاره‌ای به نحوه رعایت حق کپی رایت در بسترهای مختلف خواهیم پرداخت.

نحوه رعایت حق کپی رایت

نحوه رعایت حق کپی رایت در بسترهای آنلاین

چنانچه قصد استفاده و بازنشر محتواهای «در مسیح باش» را در وب سایت‌ها، وبلاگ‌ها، شبکه‌های اجتماعی و تمامی بسترهای آنلاین دارید، نیاز است تا حتماً به صورت یکی از ۲ روش زیر، نسبت به ذکر منبع اقدام نمایید :

  • ذکر عنوان «در مسیح باش» به صورت لینک‌دار

نمونه: در مسیح باش

  • ذکر عین آدرس سایت «در مسیح باش»

نمونه: https://darmasihbash.com

نحوه رعایت حق کپی رایت در متون

چنانچه قصد استفاده و بازنشر محتواهای «در مسیح باش» را در مقالات پژوهشی، متون PDF، متون چاپی و … دارید، نیاز است تا حتماً به صورت یکی از ۲ روش زیر، نسبت به ذکر منبع اقدام نمایید :

  • ذکر عنوان وب سایت «در مسیح باش»

نمونه: منبع: وب سایت «در مسیح باش»

  • ذکر عین آدرس سایت «در مسیح باش»

نمونه: منبع:https://darmasihbash.com

نحوه رعایت حق کپی رایت در گفتار

منظور از گفتار، سخنرانی‌ها و فایل‌های صوتی می‌باشد.

چنانچه قصد استفاده از محتواهای «در مسیح باش» را در سخنرانی‌ها و یا فایل‌های صوتی دارید، نیاز است تا حتماً به صورت زیر، نسبت به ذکر منبع اقدام نمایید:

  • ذکر نام وب سایت «در مسیح باش» توسط گوینده به صورت زیر:

وب سایت در مسیح باش دات کام

نحوه رعایت حق کپی رایت در ویدئو

چنانچه قصد استفاده از محتواهای «در مسیح باش» در فایل‌های ویدئویی دارید، نیاز است تا حتماً به صورت یکی از ۲ روش زیر، نسبت به ذکر منبع اقدام نمایید:

  • ذکر نام وب سایت «در مسیح باش» توسط گوینده به صورت زیر:

وب سایت در مسیح باش دات کام

  • درج عین آدرس سایت «در مسیح باش» بر روی ویدئو

نمونه: https://darmasihbash.com

در مسیح باش

موافقت با شرایط استفاده از محتواهای «در مسیح باش»

هر گونه استفاده از محتواهای «در مسیح باش» با مقاصد تجاری کاملاً ممنوع می‌باشد.

«در مسیح باش» در قبال محتواهایی که ارئه می‌دهد هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌کند و نخواهد کرد و تنها تقاضایی که از استفاده‌کنندگان دارد این است که ضمن پایبندی به حقوق کپی رایت، این سایت و نیز محتواهای آن را با دیگران به اشتراک بگذارند.

شما همراهان عزیز، با استفاده از هر یک از محتواهای «در مسیح باش»، رضایت و موافقت خود را با قوانین و اصول رعایت حق کپی رایت «در مسیح باش» اعلام می‌دارید.