بخش رفاقت

در جای جایِ کتاب مقدس، تاکید بر وجود روح مشارکت، مصاحبت و رفاقت دارد.

از آنجایی که به دلایلِ متعدد (فاصله‌های جغرافیایی، مسائل امنیتی و…) این امکان وجود ندارد تا اعضای بدن مسیح در جسم در کنار یکدیگر باشند، اما خداوند را به خاطر روح القدس شکرگزاریم که رفاقت و مصاحبت و مشارکت در روح میان اعضای بدن مسیح تا ابدالاباد ناگسستنی است.

در سایت «در مسیح باش» سعی‌مان بر این است تا به سهم خود قدمی در راستای جلال، تداوم و تقویت روح رفاقت، مشارکت و مصاحبت در میان ایمانداران به خداوندمان عیسی مسیح برداریم؛ از این رو به فیض خداوند این بستر را فراهم آورده‌ایم تا عزیزانی که در جسم از یکدیگر دور هستیم، برای حرکت در مسیر مسیح و شباهتِ هر چه بیشتر به عیسی مسیح، محدودیتی در دسترسی به منابع مطالعاتی و نیز رفع برخی شبهاتِ احتمالی نداشته باشند.

در راستای تحقق این امر، سه بخش مهم را در نظر گرفته‌ایم که تمامی عزیزانِ ایماندار می‌توانند با توجه به نیاز خود و از طریق بخش‌های موجود، در این رفاقت، مصاحبت و مشارکت سهیم باشند.

بخش نیاز به مشاوره

یکی از بخش‌های در نظر گرفته شده در بخش «رفاقت»، همراهی با عزیزانِ ایمانداری است که نیاز به مشاوره در موضوع خاصی دارند.

از این رو چنانچه نیاز به مشاوره دارید و یا سوالی ذهن شما را درگیر کرده است، از طریق فرم موجود در بخش پرسش و پاسخ‌ پرسش خود را برای ما ارسال نمایید.

پیشنهاد ما این است که قبل از ارسال پرسش خود، نگاهی به موضوعات و مقالات موجود در سایت بیندازید؛ زیرا ممکن است پاسخ پرسش خود را بیابید.

بخش نیاز به منابع

متاسفانه یکی از مشکلات پیش روی ایمانداران در داخل ایران، عدم دسترسی به منابع کافی است، که البته عمدتاً دلیل عدم دسترسی به منابع را می‌توان در یکی از ۲ مورد زیر خلاصه نمود:

  • منبع مورد نیاز به زبان فارسی ترجمه نشده است.
  • دسترسی به منبعی که ترجمه شده است در ایران امکان پذیر نیست.

ما تمام تلاش خود را داریم تا حد ممکن منابعی مرتبط با نیاز ایمانداران را تهیه و در اختیار این عزیزان قرار دهیم. بدین گونه که سعی خواهیم نمود تا منابع مفید در خصوص مطلب مورد نیاز را در قالب مقاله، لینک مقاله، ویدئو، پادکست و … به این عزیزان ارائه و یا معرفی نماییم.

از این رو چنانچه نیاز به منابعی خاص دارید، می‌توانید از طریق فرم موجود در این صفحه درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.

اما پیشنهاد ما این است که قبل از ارسال درخواست خود، منابع موجود در وب سایت «در مسیح باش» را با دقت بررسی بفرمایید، شاید منابع مورد نیاز شما پیش‌تر در وب سایت قرار داده شده باشد.

نکته مهم: عنایت داشته باشید که وارد کردن ایمیل در فرم اصلا الزامی نیست، بلکه ایمیل صرفاً جهت تعامل بیشتر ما با شماست تا بتوانیم بهترین خدمت را به درخواست شما داشته باشیم.

از این رو در وارد نمودن و یا ننمودن آن مختار هستید.

بخش معرفی منابع

این بستر فراهم گردیده است تا اگر عزیزی منبع مفیدی به زبان انگلیسی را مطالعه نموده است و یا اینکه منابعی را می‌شناسد که می‌تواند باعث برکت ایمانداران گردد، بتواند به ما معرفی نماید تا تیم ترجمه «در مسیح باش» نسبت به بررسی، ترجمه و انتشار عمومی آن اقدام نماید.

از این رو چنانچه چنین منابعی را (به زبان انگلیسی) می‌شناسید که ترجمه آن به فارسی می‌تواند باعث برکت اعضای خانواده ایمانی گردد، و مایل هستید به ما اطلاع دهید، از طریق فرم موجود در این صفحه نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایید.

دقت داشته باشید که از ارسال نمودن لینک جداً خودداری نمایید، زیرا به دلیل مسائل امنیتی به هیچ وجه لینک‌های ارسالی مورد بررسی قرار نخواهند گرفت؛ بلکه صرفاً به یکی از ۲ روش زیر ما را از منبع مدنظر خود مطلع فرمایید:

  • متن مورد نظر جهت ترجمه را در قالب pdf ارسال نمایید.
  • چنانچه ارسال متن مورد نظر در قالب pdf برای شما مقدور نیست، تنها کافی است تا عنوان مقاله، نام نویسنده و نام منبع انتشار دهنده مقاله (سایت، کتاب، مجله و…) را ارسال نمایید.

نکته مهم: عنایت داشته باشید که وارد کردن ایمیل در فرم اصلا الزامی نیست، بلکه ایمیل صرفاً جهت تعامل بیشتر ما با شماست تا بتوانیم بهترین خدمت را به درخواست شما داشته باشیم.

از این رو در وارد نمودن و یا ننمودن آن مختار هستید.